Podnikám 25 rokov. Skúsenosti treba odžiť, tie sa nedajú naučiť. Pasívny príjem mám a viem ho rozbehnúť aj tebe.

Tvoj životný čas...

Káždý má denne rovnakých 24 hodín. Je fascinujúce sledovať chudobných. Každý deň kupujú nezdravé potraviny, ktoré im spôsobujú choroby za ktoré musia draho platiť. Často sa hrajú primitívne hry na sociálnych sieťach, zatiaľ čo bohatý tento čas venujú vzdelávaniu. Prostestujú a nadávajú na politikov, tí šikovní pracujú v tom čase na svojom osobnostnom rozvoji. Kultúra chudobných je televízia, uspešní milujú divadlo, operu či dobrú knihu. Tvoj čas, tvoja voľba... Ja som sa rozhodol pre blahobyt. 

Blahobyt, vo všetkých kľúčových aspektoch života úspech. Výborné zdravie, hodnotné vzdelávanie, sebarozvoj, finančná sloboda generovaná pasívnym prímom, korektné vzťahy s úspešnými a priateľskými ľudmi. Čo žijem, to učím. Profesionálne ti poradím ako zlepšiť zdravie. Naučíš sa generovať pasívny príjem. A je možné, že sa staneš mojim priateľom. Obklopujem sa zdravými, úspešnými, vzdelanými a ľuďmi s človečinou.

Môj životopis si môžeš prečítať o pár riadkov nižšie. Inšpiratívne čítanie

Moja vízia

Vážim si zamestnancov, ale prečo ja... Podnikať je tiež skvelé, no najvyšší level prímu je investovanie s generovaním pasívneho prímu. 80% ostane chudobnými aj keď by nemuseli, no rozhodli sa pre to sami. 20% prevezme zodpovednosť a budú sa snažiť mať viac. Z tých snaživých 80% sa bude snažiť nesprávne a 20% sa naučí od úspešných čo robiť. Takže Iba 4% zbohatnú. A ja  viem ako... Ty sa potrebuješ rozhodnúť pre blahobyt.

Braňo maká na sebe...

Kurzy, školenia a certifikáty

Andy Winson Akadémia kurzy

NLP Premier Practitioner
Objav svoju silu
Majster MLM
Najlepší rok môjho života
Majster komunikácie
Tajomstvo mysle bohatých
Mysli, konaj, zbohatni 

Základy sú položené v schopnosti dosiahnuť vytýčený cieľ, vytrvalosti a chuti učiť sa. Začalo to tým pádom úspešným absolvovaním vysokej školy. Titul Ing. mám získaný poctivo, 5 rokov vytrvalosti a zvladnutia viac ako 50 prekážok alias skúšok. Diplomovku som poctivo napísal sám a štátnice som zvládol osobne. 

Podnikám od roku 2000 čo je fuu 21 rokov praxe, to človek musí odžiť, to sa nedá naučiť. 

Bol som aj zamestnanec, takže plne chápem situáciu od bežného pešiaka až po riadiace funkcie. Prešiel som si ich z dola na hor. Od predavača až po riaditeľa.

Prvý bitcoin som kúpil v roku 2016 za 370€. Dnes má hodnotu cez 50.000€. Toto zvedomenie ma motivovalo sa stať špecialistom v kryptomenách

Biznis zručnosti, schopnosti a vedomosti som dlhé roky čerpal od najlepších marketérov a koučou ako su Andy Winson, Roman Ragala, Martin Mažár, Erik Hofman či Libor Činka.

Vrcholom osobnostného rasatu považujem najintenzívnejší viac ako ročný kurz NLP Premier Practitioner a NLP Master Practitioner.