povedali o Braňovi...

Referencie

"Braňo mi spravuje KRYPTO ROBOTY, som veľmi spokojná s jeho prácou lebo z nich mám mesačne konkrétne zisky. Oceňujem aj to, že sa na neho môžem kedykoľvek obrátiť, keď mi niečo nie je jasné. "
Miriam Holláklientka
"Vďaka Braňovi mám pasívny príjem bez nutnosti hĺbkovej znalosti problematiky obchodovania s crypto menami. Moja investícia mi prináša zisky hneď odo dňa vkladu. Braňo mi je vždy dispozícii a odpovedá na moje otázky. Teším sa z našej spolupráce a určite využijem aj ďalšie jeho služby."
Roman Pavlíčekrealitný maklér
Budovanie pasívneho príjmu je vďaka Braňovi oveľa jednoduchšie a efektívnejšie. Jeho KRYPTO ROBOTY na základe predom zvolenej stratégie pracujú na 100% a čo je hlavné generujú vždy len zisk. Moje motto „TRPEZLIVOSŤ ZISKY PRINÁŠA“ 😊
Martin Dušičkaklient

Braňo maká na sebe...

Kurzy, školenia a certifikáty

 

NLP Premier Practitioner
Objav svoju silu
Majster MLM
Najlepší rok môjho života
Majster komunikácie
Tajomstvo mysle bohatých
Mysli, konaj, zbohatni 

Základy sú položené v schopnosti dosiahnuť vytýčený cieľ, vytrvalosti a chuti učiť sa. Začalo to tým pádom úspešným absolvovaním vysokej školy. Titul Ing. mám získaný poctivo, 5 rokov vytrvalosti a zvladnutia viac ako 50 prekážok alias skúšok. Diplomovku som poctivo napísal sám a štátnice som zvládol osobne. 

Podnikám od roku 2000 čo je fuu 21 rokov praxe, to človek musí odžiť, to sa nedá naučiť. 

Bol som aj zamestnanec, takže plne chápem situáciu od bežného pešiaka až po riadiace funkcie. Prešiel som si ich z dola na hor. Od predavača až po riaditeľa.

Prvý bitcoin som kúpil v roku 2016 za 370€. Dnes má hodnotu cez 50.000€. Toto zvedomenie ma motivovalo sa stať špecialistom v kryptomenách

Biznis zručnosti, schopnosti a vedomosti som dlhé roky čerpal od najlepších marketérov a koučou ako su Andy Winson, Roman Ragala, Martin Mažár, Erik Hofman či Libor Činka.

Vrcholom osobnostného rasatu považujem najintenzívnejší viac ako ročný kurz NLP Premier Practitioner a NLP Master Practitioner.