povedali o Braňovi...

Referencie

"Vďaka Braňovému systému a robotom generujem krásne zisky na kryptomenách. Približne 20% zhodnotenie za 3 mesiace, po zaplatení provízie. Oceňujem férový prístup, proste na čom sme sa dohodli to platí. Páči sa mi aj otvorená komunikácia a keď som niečo potreboval tak vždy ochotne odpovedal. Odporúčam."
Stanislav Ličkopodnikateľ
"Braňo mi spravuje KRYPTO ROBOTY, som veľmi spokojná s jeho prácou lebo z nich mám mesačne konkrétne zisky. Oceňujem aj to, že sa na neho môžem kedykoľvek obrátiť, keď mi niečo nie je jasné. "
Miriam Holláklientka
"Vďaka Braňovi mám pasívny príjem bez nutnosti hĺbkovej znalosti problematiky obchodovania s crypto menami. Moja investícia mi prináša zisky hneď odo dňa vkladu. Braňo mi je vždy dispozícii a odpovedá na moje otázky. Teším sa z našej spolupráce a určite využijem aj ďalšie jeho služby."
Roman Pavlíčekrealitný maklér
Budovanie pasívneho príjmu je vďaka Braňovi oveľa jednoduchšie a efektívnejšie. Jeho KRYPTO ROBOTY na základe predom zvolenej stratégie pracujú na 100% a čo je hlavné generujú vždy len zisk. Moje motto „TRPEZLIVOSŤ ZISKY PRINÁŠA“ 😊
Martin Dušičkaklient
Braňo vymyslel veľmi unikátny systém,ktorý dokáže relatívne bezpečnou formou zhodnotiť majetok a zarábať peniaze prostredníctvom crypto robotov,ktoré spravuje. Ja osobne v tom vidím veľký potenciál,keďže crypto trh stále rastie a aktuálne je práve vhodný čas na túto stratégiu,čiže z môjho pohľadu je to nadčasový projekt,ktorý veľmi dobre funguje. Veľkou výhodou je,že klient má prostriedky priamo na svojom účte,takže nemusí riešiť kvalitu správcovskej spoločnosti.
Teodor HoltmanTrader

Braňo maká na sebe...

Kurzy, školenia a certifikáty

Dr. David Heber, USA
Dr. Louis Ignarro, USA
Dr. Pavel Kohout, Česko
Dr. Maria Paľová, Slovensko
Dr. Carel le Roux, Anglicko
Dr. Julian Alvarez Garcia, Španielsko
Dr. Marion Flechtner Mors, Nemecko
Dr. Nataniel Viuniski, Brazília
Dr. Alexander Martynchuk, Ukrajina
Andy Winson Akadémia kurzy

NLP Premier Practitioner
Objav svoju silu
Majster MLM
Najlepší rok môjho života
Majster komunikácie
Tajomstvo mysle bohatých
Mysli, konaj, zbohatni 

Základy sú položené v schopnosti dosiahnuť vytýčený cieľ, vytrvalosti a chuti učiť sa. Začalo to tým pádom úspešným absolvovaním vysokej školy. Titul Ing. mám získaný poctivo, 5 rokov vytrvalosti a zvladnutia viac ako 50 prekážok alias skúšok. Diplomovku som poctivo napísal sám a štátnice som zvládol osobne. 

Podnikám od roku 2000 čo je fuu 21 rokov praxe, to človek musí odžiť, to sa nedá naučiť. 

Bol som aj zamestnanec, takže plne chápem situáciu od bežného pešiaka až po riadiace funkcie. Prešiel som si ich z dola na hor. Od predavača až po riaditeľa.

od roku 2013 som aktívne v MLM sieťovom biznise Začal som ako spokojný klient, a vypracoval som sa na vrcholovú manežérsku MLM pozíciu. Začal som sa učiť od lekárov, vedcov a nutričných špecialistov a postupne som sa prepracoval na nutričného lídra

Prvý bitcoin som kúpil v roku 2016 za 370€. Dnes má hodnotu cez 50.000€. Toto zvedomenie ma motivovalo sa stať špecialistom v kryptomenách

Biznis zručnosti, schopnosti a vedomosti som dlhé roky čerpal od najlepších marketérov a koučou ako su Andy Winson, Roman Ragala, Martin Mažár, Erik Hofman či Libor Činka.

Vrcholom osobnostného rasatu považujem najintenzívnejší viac ako ročný kurz NLP Premier Practitioner a NLP Master Practitioner.